Sports
att

Sestdien, 5. martā, Talsos notika Talsu novada 2022. gada Sporta spēļu ziemas posms. Talsu novada Sporta spēļu ziemas posmi Covid-19  pandēmijas ierobežojumu dēļ  nebija notikušas divus gadus, tādēļ  dalībnieku interese par sacensībām bija liela. Spēlēs piedalījās iedzīvotāju komandas no Talsiem, Stendes, Lībagiem, Sabiles, Kolkas, Rojas, Mērsraga, Ķūļciema, Balgales, Ģibuļiem, Laucienes, Vandzenes, Laidzes un Virbiem.

Talsu sporta hallē un Talsu Valsts ģimnāzijas zālē notika telpu futbols, bet Talsu sporta namā – galda teniss, novuss un zole.

Talsu novada 2022. gada Sporta spēļu ziemas posma rezultāti

Telpu futbolā:

• 1. vietā Ģibuļu pagasts,
  • 2. vietā Mērsraga pagasts,
  • 3. vietā Sabile.

Novusā:

• 1. vietā Balgales pagasts,
  • 2. vietā Rojas pagasts,
  • 3. vietā Laucienes pagasts.

Galda tenisā:

• 1. vietā Stendes pilsēta,
  • 2. vietā Talsu pilsēta,
  • 3. vietā Lībagu pagasts.

Zolē:

• 1. vietā Stendes pilsēta,
  • 2. vietā Mērsraga pagasts,
  • 3. vietā Laidzes pagasts.

Sporta spēles organizēja Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļa sadarbībā ar novada sporta biedrībām – „Talsu futbols”, „Talsu novusa klubs” „Sporta klubs Talsi”.

Paldies sporta entuziastiem Santai Priedei, Mārim Priedem, Madarai Kālsbergai, Laurim Karlušam, sacensību galvenajam tiesnesim Valdim Kalderauskim un visiem sporta organizatoram par nokomplektētajām komandām un aktīvu dalību Talsu novada Sporta spēlēs.

Uz tikšanos Talsu novada Sporta spēļu vasaras posmā 2022. gada 16. jūlijā!

Aivars Pekmans,
Kultūras un sporta attīstības nodaļas
Sporta daļas vadītājs