Novadā
Tikšanās ar prezidentu. Karogi

24. oktobrī Talsu novadā darba vizītē ieradīsies Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Vizītes laikā plānots apmeklēt gan pašvaldības iestādes, gan tikties ar uzņēmīgiem Talsu novada cilvēkiem. Vizītes noslēgumā ikviens iedzīvotājs aicināts uz publisku tikšanos ar E. Rinkēviču Talsu Tautas namā.

Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs vizīti sāks Rojas Jūras zvejniecības muzejā, kur līdztekus iestādes apskatei, tiksies ar Talsu novada pašvaldības un Rojas pagasta pārvaldes pārstāvjiem. Delegācija apmeklēs vietējo zivju pārstrādes uzņēmumu SIA „Banga LTD”, bet pēc tam dosies uz z/s „Cukuriņi”, kur iepazīs mūsu puses smiltsērkšķu audzētāju ikdienu.

Valsts prezidents E. Rinkēvičs tiksies ar ģimeņu un bērnu attīstības centra „Brīnumiņš” kolektīvu un pārrunās aktuālos šīs jomas jautājumus, kā arī apmeklēs SIA „Brabantia Latvia” ražotni Pastendē. Savukārt mūsdienīgu pieeju lietišķajā mākslā E. Rinkēvičam demonstrēs zīmola „Vidū” radītāja Una Rozentāle.

17.30 Talsu Tautas nama lielajā zālē ikviens iedzīvotājs aicināts uz publisku tikšanos ar Latvijas Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču.