Novadā

No 24. līdz 27. augustam pieredzes apmaiņas vizītē  Talsu novada pašvaldībā viesosies Lietuvas un Ukrainas sadarbības pašvaldību pārstāvji. Vizītes laikā starptautiskie sadarbības partneri apmeklēs Talsu novadu, lai dalītos savā pieredzē par savu pašvaldību attīstību, projektu finansējuma piesaisti un realizētajiem projektiem.

Talsu novadā viesi apmeklēs Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centru, Talsu Galveno bibliotēku, Talsu Valsts ģimnāziju, Rojas brīvdabas estrādi, Kolkas Lībiešu saieta namu un citas vietas. Vizītes laikā delegāciju pārstāvji plāno izbaudīt arī vietējo kulināro piedāvājumu, apmeklējot kādu no „Mājas kafejnīcu dienām”, kas šajā laikā norisināsies Talsos, Sabilē, Valdemārpilī un to apkārtnē. Tāpat Lietuvas un Ukrainas pārstāvji apmeklēs Senās uguns nakts pasākumu Rojā, kas norisināsies 26. augustā.