Talsi
Talsu pilsētas pārvalde

No 23. novembra Talsu pilsētas pārvalde sāk darbu iedzīvotājiem un darbiniekiem ērtākās telpās K. Valdemāra ielā 17A, Talsos, (agrākās Kultūras un sporta attīstības nodaļas telpās), un tās jaunā atrašanās vieta ir netālu no Talsu novada pašvaldības Centrālās pārvaldes.

Jau ziņots, ka augusta beigās Talsu novada pašvaldības dome pieņēma lēmumu īstenot strukturālās izmaiņas. Tās attiecas uz Centrālās pārvaldes Kultūras un sporta attīstības nodaļu (KSAN), paredzot Kultūras daļas speciālistus iekļaut Talsu Kultūras centra, bet Sporta daļas speciālistus – Talsu pilsētas pārvaldes sastāvā, kā arī izveidot jaunu Tūrisma nodaļu Centrālajā pārvaldē.

„Ņemot vērā pieaugošo darbinieku skaitu Talsu pilsētas pārvaldē, līdzšinējās telpas Kalna ielā 4 kļuva par šauru, kas apgrūtināja ikdienas darba organizāciju, tāpēc tika meklēta vieta, kur pārcelt nodaļas darba vidi. Jaunās telpas ir ne tikai plašākas, komfortablākas un to iekārtojums ir piemērotāks lielākam darbinieku skaitam, bet tās ir arī ērtākas mūsu apmeklētājiem,” skaidro Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Lauris Tīģers.

Nodaļas darba laiks saglabāsies nemainīgs, tā strādās pirmdienās no 8.00 līdz 17.00, otrdienās no 8.00 līdz 18.00, trešdienās un ceturtdienās no 8.00 līdz 17.00, bet piektdienās no 8.00 līdz 16.00. Savukārt Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Lauris Tīģers iedzīvotājus klātienē pieņem katru otrdienu no 16.00 līdz 18.00 (vēlams iepriekš pieteikties, e-pasts lauris.tigers@talsi.lv).