Valdgale
Tikšanās ar iedzīvotājiem par plānoto vēja parku Valdgales, Ārlavas un Vandzenes pagasta teritorijā

17. februārī tika aizvadīta sabiedriskā apspriešana par SIA „SELP” vēja parku, kas plānots Valdgales, Ārlavas un Vandzenes pagasta teritorijā. Drīzumā SIA „SELP” saņems Vides pārraudzības valsts biroja sagatavoto darba uzdevumu jeb programmu ietekmes uz vidi novērtējuma procesa veikšanai. Kā arī savu viedokli par ieceri jau ir paudusi lielākā daļa iesaistīto ekspertu, tādēļ šobrīd jau var noteikt gana precīzas aprises plānotajam vēja parkam.

​​​​​​Kā jau solīts sākotnējās sabiedriskās apspriešanas sanāksmes laikā, plānots ar iedzīvotājiem tikties biežāk, lai diskutētu un skaidrotu jautājumus, kas aktuāli ikvienam plānotā vēja parka tuvumā dzīvojošam iedzīvotājam.

Pirmā darba grupas sanāksme notiks 31. martā 17.30 Valdgales tautas namā.

Galvenais sarunas temats būs saistīts ar vēja parka plānojumu. Tiks skaidrots, kādi ir nosacījumi staciju izvietošanai un kādas stacijas varētu tikt izbūvētas. Plānots uzsākt arī diskusiju par ieguvumiem, kādi būs apkārtnē dzīvojošajiem iedzīvotājiem no šī vēja parka, kā arī par sadarbības instrumentiem starp vietējo kopienu un projekta attīstītāju. Tiks sniegta arī aktuālā informācija par to, kā virzās ietekmes uz vidi novērtējuma process – kādi darbi ir paveikti, un kādi vēl veicami.

Laipni aicināti visi interesenti!

SIA „SELP”