Talsi

Talsu novada pašvaldība jau informēja, ka 14. decembrī tika uzsākta sniega izvešana no Lielās ielas Talsos, kā arī Laidzes un K. Mīlenbaha ielu posmos. 16. decembrī turpinās sniega izvešana atsevišķos  ielas posmos Rožu ielā, K. Mīlenbaha ielā līdz 2. vidusskolai – Akmeņu ielai, krustojumi, Brīvības ielā, Raiņa ielā, Kr. Valdemāra utt. Vairākos posmos ielas posmos darbi plānoti ielas vienā pusē.

Aicinām iedzīvotājus neatstāt ielas malā transporta līdzekļus, lai neapgrūtinātu sniega izvešanu!

Lai nodrošinātu pienācīgu ielu un ceļu tīrīšanu Talsu pilsētā, jau 14. decembrī tiks uzsākta sniega izvešana no Lielās ielas (sākot no veikala „Drogas”) uz lidlauka teritoriju. To dara VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs”. Jau tad uz lidlauka teritoriju tika aizvesti 450 kubikmetri sniega.

15. decembrī iesāktie darbi turpinājās, un sniegu turpināja izvest no Lielās ielas, kā arī Laidzes un K. Mīlenbaha ielas posmiem (no vecā muzeja līdz luksoforam).

Lūdzam nenovietot transporta līdzekļus ielās, kur plānota sniega izvešana, lai plānotais darbs varētu noritēt pēc iespējas raitāk.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!