Sports
tablo-pults

Turpinās Talsu novada sporta infrastruktūras uzlabojumi, iesaistot sadarbības partnerus – jau atkārtoti tā ir Latvijas Futbola federācija. Iepriekš tika realizēts projekts par automātiskās laistīšanas sistēmas uzstādīšanu dabīgā zāliena futbola laukumā, bet 22. augustā tika realizēts futbola infrastruktūras attīstības programmas projekts un uzstādīts āra futbola elektroniskais tablo.

Tablo tika individuāli pasūtīts un gatavots Itālijā tieši mūsu prasībām. Arī stiprinājuma konstrukcija tika pasūtīta un izgatavota mums individuāli tepat Talsos, lai to varētu pagriezt dažādos virzienos un lietot abos futbola laukumos – gan dabīgā zāliena, gan sintētiskā seguma. Kopējās projekta izmaksas sastādīja 7744,00 €, no kuriem 50% atbalstīja Talsu novada pašvaldība (3872,00 €),  Latvijas futbola federācija atbalstīja ar 2000,00 € un atlikušā daļa bija FC „Talsi” finansējums.

FC „Talsi” saka lielu paldies Talsu novada pašvaldībai, Latvijas Futbola federācijai, Talsu NSS, SIA FK Industry, SIA Sporta Halle, kā arī individuālajiem palīgiem, kas palīdzēja realizēt šo projektu.

23. augustā tablo jau tika testēts spēlē, kur mūsu jaunieši, „Talsu NSS” komanda, U18 Latvijas čempionātā ar rezultātu 5:0 uzvarēja komandu „Futbola Parks Academy” (Rīga).

Informāciju pēc FC „Talsi” vadītāja Renāra Krūmiņa informācijas sagatavoja Kultūras un sporta attīstības nodaļas Sporta daļas speciālists sporta jomā Andris Krišjānis