Sports Valdemārpils

Sestdien, 15. jūnijā, Valdemārpils pludmalē, Valdemārpils pludmales svētku ietvaros notika Talsu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā, pulcējot sešpadsmit komandas un sportistus no vairākiem Latvijas novadiem. Jau otro gadu Valdemārpils pludmales svētku organizators Uldis Tīdemanis bija iecerējis, ka pludmales volejbola sacensības būs pēdējās daudzveidīgajā svētku piedāvājumā, un čempionāta uzvarētāju godināšana noslēgs Valdemāŗpils pludmales svētku programmu.

Spēles par godalgotajām vietām norisinājās speciāli izgaismotā spēles laukumā un, kā iecerēts, ap plkst. 1.00 naktī tika apbalvoti pludmales volejbola čempionāta uzvarētāji.

Talsu novada atklātā čempionāta pludmales volejbolā rezultāti:

•  1. vieta komandai Laidze” (Reinis Pekmans, Jevgēnijs Sikuriņevičs);
  •  2. vieta komandai Latvijas pludmale” (Mārtiņš Kirsānovs, Markuss Graudelis);
  •  3. vieta komanda Pozoino” (Endijs Skolmeistars, Ričards Vaiajūns);
  •  4. vieta komandai Loko” (Toms Krūze, Elviss Gribusts).

Paldies pasākuma atbalstītājiem – Talsu novada pašvaldībai un SIA Kurland Auto”!

Talsu novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā