Valdemārpils
Valdemārpilī izbūvē siltumtrases

Valdemārpils mūzikas skola un pirmsskolas izglītības iestāde „Saulstariņš” līdz šim nebija pieslēgtas pie pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmas. Iestādes tika apkurinātas, izmantojot krāsnis, kas daudzu gadu laikā ir tehniski nolietojušās.

Valdemārpils pilsētas un Ārlavas pagasta pārvaldes vadītājs Andris Grīnbergs informēja, ka pilsētā notiek siltumtrašu izbūve uz pirmsskolas izglītības iestādi Jaunajā ielā 1a un siltumtrases un apkures sistēmas izbūve Lielajā ielā 28, kur atrodas Valdemārpils mūzikas skola.

„Valdemārpils mūzikas skolā bija malkas krāšņu apkure, bet tās bija tehniski nolietojušās. Tā kā remontdarbiem būtu nepieciešams finansējums, nolēmām to ieguldīt ilgtermiņa risinājumā: pieslēgt ēkai centralizēto siltumapgādi,” pastāstīja A. Grīnbergs. Arī pirmsskolas izglītības iestāde „Saulstariņš” nebija pieslēgta centralizētajai siltumapgādei.

Siltumtrašu izbūvi veic SIA „Talsu Bio-Enerģija” par 73 309,65 eiro (bez PVN).