Valdemārpils
veļas žāvētavas konstrukcija

Biedrība „Celtnieku ielas nams” Celtnieku ielā 6, Valdemārpilī, turpina teritorijas sakārtošanu, piedaloties Talsu novada pašvaldības projektu konkursā par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanu.

Šogad mājas teritorijā tika atjaunota daļa no veļas žāvētavas konstrukcijas, mainot tās funkciju uz velosipēdu novietošanu. Velosipēdu novietnes ierīkošanā tika ieklāts bruģakmens segums, pārkrāsotas konstrukcijas, uzstādīti velosipēdu statīvi un iežogots, nodrošinot kvalitatīvāku mājas iedzīvotāju dzīves kvalitāti ar iespēju ērti un droši novietot un piekļūt savam velosipēdam.

Projekta ietvaros tika piesaistīts pašvaldības finansējums 3920,75 eiro apmērā un ieguldīti arī mājas kopējie līdzekļi.

Darbus veica SIA „BC Solutions”.

Teksts un foto: Biedrība „Celtnieku ielas nams”

Pirms
Pēc