Kultūra Talsi

Valdemārpilnieki, draugi un mūsu pilsētas viesi! Tiekamies 18. augustā Sassmacken Festivaalen pasākumā no plkst. 10.00 līdz pat 18.00 pilsētas centrā – no bijušās Valdemārpils Sinagogas (Ezera iela 1) līdz pat Valdemārpils luterāņu baznīcai (Lielā iela 2).

Jau no plkst. par pasākuma pozitīvo un enerģisko atmosfēru parūpēsies 10.00 DJ GLO.

Pie K. Valdemāra pieminekļa būs īsts pilsētas tirgus laukums, kur varēs iegādāties - pieaugušo un bērnu apģērbus, kam dot otru iespēju, dārza labumus, stādus, marinējumus, mājas gardumus, meža veltes, sveces, smukumlietas, gleznas un rokdarbus.

Valdemārpils evaņģēliskās luterāņu baznīcas pagalmā būs atvērts radošais dārzs, kur mazi un lieli varēs spēlēt spēles un radoši darboties kopā ar Tiņģeres muižas vadītāju un grafiķi Baibu Kalnu.

Baznīcā līdz plkst. 15.30 būs apskatāma Ulda Brieža fotoizstāde Domāt Brīvi”, kā arī uzzināt nozīmīgākos un interesantākos vēstures faktus. Acīgākajiem iesakām izpētīt baznīcas altāri un mēģināt saskaitīt atšķirības tā labajā un kreisajā pusē.

Pie baznīcas Valdemārpils Mazpulcēni būs sarūpējuši sportiskas un radošas aktivitātes bērniem. Savu sportisko formu būs iespēja pārbaudīt pie EFRAIM futbola skolas pārstāvjiem.

Valdemārpils bijušās sinagogas pagalmā būs iespēja viesoties dārza kafejnīcā, kur no Talsiem ar visu bāru būs pārcēlusies KURTE un ar gardus kebabus un uzkodas gatavos HUGO KEBABS. Pa dienu pagalmā uzstāsies mūsu pilsētas draugi no Jaunatnes ar Misiju, apburošie Garančas studijas jaunieši un vakaru ar solo koncertu noslēgs muzikants no Somijas.

Pasākuma laikā sinagogā būs iespēja apskatīt fotodokumentālista Ulda Brieža fotogrāfiju izstādi Domāt Brīvi”.

Lai šo visu padarītu vēl lustīgāku, plkst. 12.00 būs LIELĀ PILSĒTAS LAIMES AKA, ko ar visdažādākajām dāvanām ir piepildījuši mūsu atsaucīgie uzņēmēji, kā arī paši iedzīvotāji. Būs iespēja laimēt Uvja Belinska hokeja nūju ar parakstu, Riharda Lomaža kreklu ar parakstu, nakšņošanas iespējas kempingā Dunduriņi”, Ezermala”, viesu namā Laumas, pirtošanos kempingā Jaundzirnieki vai iespēju relaksēties kublā pirts mājā “Lāčplēši”, praktiskas dāvanas no veikala Rīki”, gardumi no Lubeco”, pārsteiguma dāvana no Valdemārpils Mazpulcēniem. Fotosesija, masāža, pārgājiens kopā ar Raimondu Riekstiņu un vēl un vēl gardumi, dārza labumi, stādi un pārsteiguma dāvanu kartes.

Visam pa vidu atceramies, ka šajā dienā plkst. 16.00 ir arī kapu svētki, aicinot pieminēt mūsu tuvākos ar svētbrīdi Valdemārpils kapos.

Tiekamies Valdemārpilī radošā un jautrā atmosfērā, lai izbaudītu sirsnīgu kopā būšanu.

Valdemārpils ielūdz uz Sassmacken Festivaalen