Valdemārpils Valdgale
Valdemārpils vidusskola un Pūņu pamatskola

25. jūlija Talsu novada pašvaldības domes sēdē tika skatīti lēmumprojekti par Edgara Kvieša iecelšanu Valdemārpils vidusskolas direktora amatā un Valdas Štrausas iecelšanu Pūņu sākumskolas direktores amatā. E. Kviesis un V. Štrausa amatā apstiprināti ar 16 deputātu atbalstu (trīs deputāti sēdē un balsojumā nepiedalījās).

Šī gada 12. jūnijā izsludināja atklātu pretendentu atlases konkursu uz Valdemārpils vidusskolas direktora amatu, kurā līdz šim bija Andris Dzenis. Saskaņā ar pretendentu atlases komisijas 15. jūlija lēmumu Edgars Kviesis tika ieteikts iecelšanai šajā amatā. Līdz šim E. Kviesis bijis Sabiles pamatskolas direktors, kā arī viņam ir ilggadēja pieredze vispārizglītojošās skolas un sporta skolas pedagoga darbā. E. Kviesis piekritis uzņemties Valdemārpils vidusskolas direktora amata pienākumus no 19. augusta, beidzot darba tiesiskās attiecības Sabiles pamatskolā 18. augustā.

Uz Pūņu pamatskolas direktora amatu atklātais pretendentu atlases konkurss tika izsludināts 12. jūnijā. Amats kļuva vakants, kad 25. jūnijā to atstāja skolas ilggadējā direktore Monta Jēkabsone. 15. jūlijā pretendentu atlases komisija ieteica virzīt apstiprināšanai Valdu Štrausu, kurai ir vadības pieredze kā skolas direktora vietniecei izglītības jomā un Talsu novada Bāriņtiesas vadītājas amatā. Darba tiesiskās attiecības V. Štrausa uzsāks 1. augustā. Informējam, ka no 1. augusta Pūņu pamatskola kļūs par Pūņu sākumskolu.

Talsu novada pašvaldība vēl panākumus un izdošanos, jaunās darba gaitas uzsākot!