Stende

Valsts policijā pērn saņemti iesniegumi, ka Talsu novadā, Stendē, pašvaldības īpašumā „Sudrabiņi”, kas atrodas blakus bijušajai Stendes naftas bāzei un netālu no Stendes pilsētas pārvaldes, notikusi patvaļīga koku ciršana, nodarot vairāk nekā 28 000 eiro lielus materiālos zaudējumus.

Koku ciršana visticamāk notikusi 2021. gada pirmajā pusē, konstatējot notikušo krietni vēlāk. Valsts policijā par notikušo sākti kriminālprocesi un noderētu iedzīvotāju sniegtā informācija, skaidro Valsts policijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus vai personas, kuras var sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot Valsts policijai pa tālruņa numuru 110.