Sports
Valsts prezidents sveic Talsu 2. vidusskolas skolēnus – Oliveru Bresmi, Valteru Bresmi un Adrianu Māri Šņoriņu

15. februārī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs Rīgas pilī tikās ar Pasaules Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu Latvijas delegācijas dalībniekiem un īpaši sveica godalgoto medaļu ieguvējus skeletona, kamaniņu un 3x3 hokeja sporta veidos.

Valsts prezidents sveica arī trīs Talsu 2. vidusskolas skolēnus – Oliveru Bresmi, Valteru Bresmi un Adrianu Māri Šņoriņu. Šie jaunieši pārstāvēja Latviju Pasaules Jaunatnes Ziemas olimpiskās spēlēs no 19. janvāra līdz 1. februārim, kas notika Dienvidkorejas provincē Gangvonā.

„Redzot, ar kādu sparu jūs cīnāties par medaļām, sekošana Pasaules Jaunatnes olimpiskajām ziemas spēlēm kļuva arvien interesantāka. Arī turpmāk sekošu līdzi jūsu panākumiem. Ticu, ka Jaunatnes olimpisko spēļu pieredze jūs ir padarījusi vēl stiprākus un pārliecinātākus par sevi,” uzrunājot Latvijas delegācijas sportistus, teica Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

„Vēlos teikt jums visiem, jūsu treneriem, vecākiem, ģimenēm un atbalstītājiem lielu paldies un novēlēt veiksmi arī turpmāk gan sportā, gan mācībās, gan visos darbos, ko esat iecerējuši izdarīt,” novēlēja Valsts prezidents.

Pasaules Jaunatnes ziemas olimpiskās spēlēs Dienvidkorejas provincē Gangvonā no 19. janvāra līdz 1. februārim Latviju pārstāvēja 45 sportisti 11 sporta veidos. Latvija ieguva divas zelta, trīs sudraba un vienu bronzas medaļu.