Novadā
Plakāts

Talsu novada izglītības iestāžu skolēniem no 5. līdz 9. klasei ir iespēja piedalīties vizuālās mākslas konkursā „Mana sapņu rallija mašīna” un iegūt unikālu balvu – izbraucienu ar rallija ekipāžu profesionāla pilota vadībā.

Vai zini kādu skolēnu, kurš sapņo par braucienu ar rallija mašīnu? Tad šī ir iespēja piepildīt sapni!

Arī šogad Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA „RA Events”, gatavojoties „Rally Liepāja” posmam Talsos, aicina skolēnus piedalīties vizuālās mākslas konkursā „Mana sapņu rallija mašīna’’ un laimēt braucienu ar rallija ekipāžu.

Konkursā „Mana sapņu rallija mašīna’’ var piedalīties Talsu novada izglītības iestāžu audzēkņi no 5. līdz 9. klasei, kā arī Talsu novada interešu izglītības iestāžu audzēkņi, kuru pamatizglītība tiek apgūta noteiktajā klašu grupā.

Darbu līdz 20. jūnijam var iesniegt dalībnieks, dalībnieka vecāks, aizbildnis vai pedagogs, nosūtot to uz Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas elektronisko pasta adresi info@talsi.lv (ar norādi „Rallija konkurss’’).

Pielikumā jāpievieno skaidri redzams darbs, vēstules tekstā jānorāda dalībnieka pilns vārds, uzvārds, izglītības iestāde, klase, kontakttālrunis vienam no vecākiem, aizbildnim vai pedagogam.

Konkurss tiek organizēts, lai veicinātu Talsu novada izglītības iestāžu audzēkņu līdzdalību „Rally Liepāja” norisē, tādējādi pilnveidojot un attīstot bērnu un jauniešu radošās spējas un prasmes izteikt sevi vizuālās mākslas izteiksmes līdzekļiem.

Līdztekus galvenajai balvai, braucienam ar profesionālu rallija pilotu, Talsu novada pašvaldība pasniegs arī piecas veicināšanas balvas.

Beāte Maldone