Statuss:
Īstenošanā

Fonds: EKII

Nosaukums: Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Talsu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā

Nr. EKII-7/16

Projekta īstenotājs: Talsu novada pašvaldība

Projekta vadītājs un speciālists: Ina Lībeka

Mērķis un uzdevumi:

Vispārīgais mērķis: Projekta mērķis - siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana un energoefektivitātes uzlabošana Talsu novada pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā, izmantojot tehnoloģijas un videi draudzīgus paņēmienus, kas ļauj samazināt esošo elektroenerģijas patēriņu Talsu novadā.

Specifiskais mērķis: Jaunu energoefektīvu gaismekļu ar autonomu spilgtuma regulāciju iegāde un uzstādīšana ielu apgaismojuma infrastruktūrā Talsu novadā – 1164 gab. Plānotais elektroenerģijas ietaupījums 566,293 MWh/gadā. Plānotais CO2 ietaupījums sastāda 61,726 tonnas gadā.

Finansējums:

Projekta attiecināmās izmaksas - 616 249,17 EUR

EKII līdzekļi - 308 124,58 EUR

Īstenošanas laiks – 10.04.2025.

Publicitāte:

att