Novadā

Nolietotas elektropreces, medikamentus, baterijas nedrīkst izmest kopā ar sadzīves atkritumiem, jo tie piesārņo vidi, kā arī lielgabarīta atkritumus nedrīkst vienkārši novietot pie atkritumu konteineriem. Uzzini, kā saudzēt vidi un savu veselību, nododot šādus atkritumus tiem paredzētajās vietās!

Nolietotās elektropreces

Talsu novada pašvaldība organizē ikgadējas akcijas nolietoto elektropreču savākšanai no iedzīvotājiem. Pagājušajā gadā tās notika divas reizes. Par akciju norisi iedzīvotāji var saņemt informāciju Talsu novada pašvaldības informatīvajā izdevumā „Talsu novada ziņas” un pašvaldības tīmekļa vietnē www.talsunovads.lv. Iedzīvotāji nolietotās elektropreces akcijas ietvaros var nodot pašvaldības norādītājos savākšanas punktos, taču ikdienā tās ir iespējams nodot sadzīves atkritumu poligonā (SAP) „Janvāri” Laidzes pagastā, Talsu novadā. Abos gadījumos pakalpojums tiek sniegts bez maksas.

SAP „Janvāri” darba laiks: 8.00-19.00, sestdienās – 8.00-17.00, svētdienās – slēgts.
SAP „Janvāri” tālr. nr. +371 29350022.

Lielgabarīta atkritumi

Lielgabarīta atkritumi tiek vākti Talsu novada administratīvo teritoriju pārvaldēs, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Lielgabarīta atkritumus ikviens Talsu novada pašvaldības iedzīvotājs var nogādāt SAP „Janvāri” Laidzes pagastā, Talsu novadā. Pakalpojuma maksa ir 136,29 EUR/t.

SAP „Janvāri” darba laiks: 8.00-19:00, sestdienās – 8.00-17.00, svētdienās – slēgts.
SAP „Janvāri” tālr. nr. +371 29350022.

Nolietotās baterijas

Talsu novada iedzīvotājiem ir iespēja nodot nolietotās baterijas visos RIMI, SuperNetto, Narvesen, ELVI un Maxima veikalos, kā arī Talsu novada pašvaldības administrācijas ēkas Kareivju ielā 7, Talsos 2. korpusa 1. stāvā. Pakalpojums tiek sniegts bez maksas.

Medikamenti ar beigušos derīguma termiņu

Medikamentus, kuriem ir beidzies derīguma termiņš, drošai utilizācijai ir iespēja nodot Talsos „Mēness aptiekā” (Dundagas iela 18, Dundagas iela 21, Lielā iela 5). Pakalpojums tiek sniegts bez maksas.

Ieva Krotova