Ziņas

Sabiedrības līdzdalība
3. oktobris 2022

Piedalies aptaujā par Talsu novada karoga atbilstošāko vizuālo noformējumu!

Līdztekus Talsu novada jaunā ģerboņa izstrādei, sākts darbs pie jauna Talsu novada karoga izveides. Tā kā līdz administratīvi teritoriālajai reformai Talsu novada karogā bija atspoguļots bijušā Talsu novada ģerbonis, tad, līdz ar jauna ieviešanu, būs nepieciešams radīt arī jaunu novada karogu. Patlaban izstrādāti pieci iespējamie Talsu novada karoga meti, bet, lai izvēlētos Talsu novadam atbilstošāko, Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un balsot par tīkamāko karoga vizuālo noformējumu.

Sabiedrības līdzdalība
30. septembris 2022

Talsu novadā darbosies 31 vēlēšanu iecirknis

1. oktobrī, norisināsies 14. Saeimas vēlēšanas. Tajās tiesības piedalīties būs Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma, lai uz nākamajiem četriem gadiem ievēlētu 100 parlamenta deputātus. 14. Saeimas vēlēšanās vēlētāji varēs balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs. Talsu novadā savu balsi būs iespējams nodot kādā no 31 vēlēšanu iecirkņiem.

Talsi
29. septembris 2022

Noslēgusies Spānijas kailgliemežu ierobežošana Talsu pilsētā

Šī gada Spānijas kailgliemežu ierobežošana Talsu pilsētā ir noslēgusies. Vasaras sezonā pirmo reizi tika veikta limacīdu izkaisīšana piecās pašvaldībai piederošās teritorijās, bet, izvērtējot rezultātus, ierobežošanu bija nepieciešams turpināt.

Novadā
28. septembris 2022

Dari labu, ziedo asinis! Donoru diena Talsos

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina uz Donoru dienu Talsu Tautas namā, Lielajā ielā 19/21, Talsos, 11. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Novadā
26. septembris 2022

Notiks Talsu novada domes sēde

29. septembrī 9.00 notiks kārtējā Talsu novada domes sēde. Tās lemjošajā daļā tiks skatīti 52 darba kārtības jautājumi, savukārt informatīvajā daļā ar paveikto iepazīstinās Talsu novada domes priekšsēdētājas vietnieks Andis Astrātovs un izpilddirektora pienākumu izpildītāja Dace Zeļģe.

Novadā
23. septembris 2022

Godināti konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022” laureāti

Noslēdzies konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022”, kuru jau 12. gadu organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

1 2 3 no 47