Ziņas

Sabiedrības līdzdalība
21. janvāris 2021

Bezpeļņas organizācijas aicinātas pieteikties atbalstam projektā “Pats savam saimes galdam”

Līdz 28. februārim Borisa un Ināras Teterevu fonds gaida pieteikumus no organizācijām, kuras vēlas atbalstīt cilvēkus dārzkopības darbu veikšanā pārtikas sagādāšanai.

Sabiedrības līdzdalība
18. janvāris 2021

Barikāžu trīsdesmitgades atcerei veltītie pasākumi Talsu novadā

Pirms 30 gadiem norisinājās viens no nozīmīgākajiem notikumiem ceļā uz Baltijas valstu neatkarību – Rīgā un citviet Latvijā sākās barikāžu veidošana, lai no PSRS impērijas potenciālā uzbrukuma pasargātu svarīgākos valsts objektus. Godinot Latvijas neatkarības atbalstītājus, kas aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un neatkarības pretiniekiem, šonedēļ Talsu novadā paredzēti vairāki pasākumi.

Sabiedrības līdzdalība
21. decembris 2020

Skolēni konkursa ietvaros izveido apgaismojumu Talsu Valsts ģimnāzijas alejā

Uzvarot projektu konkursā, Talsu Valsts ģimnāzijas 9. b klases skolēni īstenojuši ideju par 400 spuldzīšu virteni skolas alejā.

Pilsētās un pagastos
21. decembris 2020

Noteikti uzvarētāji konkursā “Ziemassvētku skatlogs Talsu novada pilsētās”

Četrās Talsu novada pilsētās - Talsos, Stendē, Sabilē un Valdemārpilī - no 19 pretendentiem izvēlēti radošākie skatlogu noformējumi.

Pilsētās un pagastos
18. decembris 2020

Iedzīvotāji izvēlējušies tīkamāko vides objekta skici

No četrām piedāvātajām skicēm iedzīvotāji nobalsojuši par vienu, ko vēlētos redzēt īstenotu rotācijas aplī Brīvības – F. Blumbaha – Saules – Stendes ielu krustojumā.

Pilsētās un pagastos
14. decembris 2020

Pūņu pamatskolas audzēkņi rada idejas paši un īsteno projektus

Šogad Pūņu pamatskolā aktīvi darbojas skolēnu padome. Šis mācību gads sākās ar vēlmi labiekārtot pašu skolēnu pulcēšanās vietu un tapa ideja piedalīties Talsu novada jauniešu iniciatīvu projektu konkursā.

1 2 3 no 11