Ziņas

Sabiedrības līdzdalība
22. oktobris 2021

Seminārs „Darba organizācija „nesezonā” (praktiski risinājumi) – sezonalitātes aspekti tūristu piesaistē”

26. oktobrī vērtīgu informāciju sniegs lektors Andris Klepers, kurš dalīsies ar daudziem oriģināliem datiem un viņa veikto praktisko pētījumu rezultātiem par tūrisma sezonalitātes aspektiem.

Novadā
18. oktobris 2021

Paziņojums par sākotnējo sabiedrisko apspriešanu vēja elektrostaciju parka būvniecībai

Sākotnējā sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks attālināti 15. novembrī plkst. 17.30. Būs iespējams arī noskatīties sanāksmes ierakstu. Uz visiem jautājumiem, kas radīsies pēc ieraksta noskatīšanās un tiks saņemti līdz 2021. gada 23. novembrim, tiks sniegtas rakstiskas atbildes.

Sabiedrības līdzdalība
15. oktobris 2021

Jauniešu iniciatīvas projekts „Antipasīvs”

Talsu Kristīgās vidusskolas jaunieši, īstenojot pasākumu „Antipasīvs”, tikās ar iedvesmojošām personībām – mūziķi Intaru Busuli un autosporta pasākumu organizatoru Raimondu Strokšu, kā arī plānoja un prezentēja jaunus, skolā nebijušus pasākumus.

Sabiedrības līdzdalība
14. oktobris 2021

Notiks Talsu novada domes ārkārtas sēde

15. oktobrī 11.00 notiks Talsu novada domes ārkārtas sēde. Tajā tiks skatīti četri lemjošie darba kārtības jautājumi.

Sabiedrības līdzdalība
14. oktobris 2021

Skolēnus aicina piedalīties Rūdolfa Blaumaņa literārajā konkursā

Konkursa mērķauditorija ir 7.-9. klašu skolēni un vidusskolu, ģimnāziju, vidējo profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, rakstot par sev tuvo tematu, kas saistīts ar rakstnieku Rūdolfu Blaumani, viņa daiļradi un „Braku” mājām.

Sabiedrības līdzdalība
11. oktobris 2021

Radīt ir daudz vairāk par dot

8. oktobrī notika Talsu novada pašvaldības rīkotā konkursa „Radi Talsu novadam!” noslēguma apbalvošanas ceremonija. Tajā tika godināti desmit nomināciju uzvarētāji, kas ar savu darbu, radošajām izpausmēm un enerģiju ir sakopuši sētas, atjaunojuši īpašumus, veidojuši aktīvas vietējās kopienas un bijuši iniciatīvām bagāti.

1 2 3 no 23