Ziņas

Uzņēmējdarbība
23. septembris 2021

Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena Dundagā

Pasākumu organizē Talsu Komersantu klubs sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību un uzņēmējdarbības atbalstītājiem Talsu novadā. Pieteikšanās līdz 28. oktobrim.

Uzņēmējdarbība
23. septembris 2021

Notiks Neformālās ekspertu un uzņēmēju brokastis

Pasākums notiks 29. septembrī plkst. 11.00 Talsos, Kinoteātra „Auseklis” mazajā zālē.

Uzņēmējdarbība
21. septembris 2021

Talsos ir izveidota LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora atbalsta vienība

Ar 20. augustu LIAA Talsu biznesa inkubators piedzīvojis pārmaiņas, tas ir apvienojies ar LIAA Kuldīgas biznesa inkubatoru, tādējādi kļūstot par tā atbalsta vienību Talsos.

Uzņēmējdarbība
20. septembris 2021

Aicina pieteikt dalību LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļas rīkotais pasākums notiks 23. septembrī Jelgavā, viesnīcā „Hotel Zemgale”, un būs klātienē. Ierobežoto vietu skaita dēļ, lūgums pieteikties līdz 20. septembrim.

Uzņēmējdarbība
15. septembris 2021

Talsu Komersantu Klubs ielūdz uz semināru „Saskarsmes kultūra”

Talsu Komersantu Klubs ielūdz uz semināru „Saskarsmes kultūra”, kas 23. septembrī no pl. 13.00 līdz 17.30 notiks kinoteātrī „Auseklis", Kr. Valdemāra ielā 17a, Talsos, Talsu novadā. Semināru vadīs lietišķās etiķetes, protokola, galda un saskarsmes kultūras eksperte Aija Strautmane.

Uzņēmējdarbība
7. septembris 2021

Rudens uzņemšana LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā

Līdz 13. septembrim ir atvērta rudens uzņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas atbalsta programmā, kas ir piemērota biznesa ideju autoriem ar faktisko vai deklarēto adresi Talsu vai Kuldīgas novadu teritorijās.

1 2 3 no 15