Ziņas

Uzņēmējdarbība
10. jūnijs 2021

Uzņēmumi var pieteikties granta saņemšanai apgrozāmajiem līdzekļiem par jūniju

Granta saņemšanai apgrozāmajiem līdzekļiem par jūniju komersanti var pieteikties līdz 2021. gada 15. jūlijam, savukārt 15. jūnijā tiek pārtraukta iesniegumu pieņemšana par iepriekšējiem atbalsta perioda mēnešiem.

Uzņēmējdarbība
28. maijs 2021

Atceļ nodevas samaksu par ielu tirdzniecību publiskās vietās

Nodevas likme par tirdzniecību publiskās vietās netiks piemērota no 2021. gada 1. jūnija līdz 2022. gada 30. aprīlim noteiktām preču un veidu grupām.

Novadā
20. aprīlis 2021

Sveic konkursa „Talsu novada uzņēmēju Gada balva” laureātus

Lai novērtētu un izceltu Talsu novada uzņēmēju ieguldījumu, Talsu novada pašvaldība pērnā gada nogalē jau otro gadu organizēja konkursu „Talsu novada uzņēmēju Gada balva”. Nomināciju uzvarētāji, ievērojot epidemioloģiskās prasības, godam pelnītās balvas saņēma 16. aprīlī.

Uzņēmējdarbība
12. aprīlis 2021

Atbalsta pasākumi turpinās arī pēc ārkārtējās situācijas beigām

Lai arī Ministru kabinets 1. aprīlī pieņēma lēmumu ārkārtējo situāciju pēc 6. aprīļa neturpināt, valstī joprojām ir saglabāti drošības pasākumi Covid-19 izplatības ierobežošanai, un līdz ar to tiek turpināti arī atbalsta pasākumi uzņēmējiem un iedzīvotājiem.

Uzņēmējdarbība
9. aprīlis 2021

Notiks vebinārs Ziemeļkurzemes reģiona lauksaimniekiem par LAD aktualitātēm

14. aprīlī bezmaksas seminārā speciālisti pastāstīs par pieteikšanos platību maksājumiem un izmaiņām šajā sezonā, plānotajiem investīciju pasākumiem, valsts atbalstu, pasākumu „Riska pārvaldība”, mobilās lietotnes izmantošanas iespējām, kā arī sniegs atbildes uz lauksaimnieku uzdotajiem jautājumiem.

Uzņēmējdarbība
8. aprīlis 2021

NVA aicina darba devējus pieteikt darba vietas skolēniem vasaras brīvlaikā

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā no 7. aprīļa līdz 23. aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu nodarbinātības pasākuma īstenošanai 2021. gada vasarā.

1 2 3 no 13