Ziņas

Uzņēmējdarbība
10. janvāris 2022

Uzņēmēji aicināti aizpildīt aptauju par apmierinātību ar pašvaldības pakalpojumiem

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas „Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” īstenoto projektu ietvaros tiek veikta anketēšanu, lai noskaidrotu uzņēmēju apmierinātību ar pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem un atbalstu.

Uzņēmējdarbība
23. decembris 2021

Izsludināta Leader projektu konkursa 9. kārta uzņēmējdarbības atbalstam

Projektus varēs iesniegt laikā no š.g. 14. decembra līdz 2022. gada 14. janvārim. Projektus var iesniegt jauni un esoši uzņēmēji, kā arī privātpersonas.

Uzņēmējdarbība
15. decembris 2021

Aicina uz informatīviem semināriem un konsultācijām par Leader atbalsta saņemšanu uzņēmējdarbības projektiem

Informatīvie semināri plānoti 20. decembrī un 27. decembrī, bet konsultācijas – 4. janvārī un 11.-12. janvārī.

Uzņēmējdarbība
5. novembris 2021

Atvērto durvju dienas personu ar invaliditāti nodarbinātības veicināšanai

Kopš 2017. gada rudens Nodarbinātības valsts aģentūra ik gadu rīko akciju „Atvērto durvju dienas personu ar invaliditāti nodarbinātības veicināšanai”. Tās mērķis – sekmēt cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par darba ņēmēju ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Uzņēmējdarbība
28. oktobris 2021

Talsu novada dome atbalsta Uzņēmējdarbības atbalsta komisijas izveidi

Talsu novada domes deputātu vairākums 28. oktobrī konceptuāli atbalstīja tautsaimniecības komitejas ierosinājumu par jaunas komisijas izveidi. Tās sastāvā būs dažādu jomu uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldības pārstāvji, un tās galvenais mērķis ir atbalstīt uzņēmēju iniciatīvas un sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Talsu novadā.

Uzņēmējdarbība
23. septembris 2021

Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena Dundagā

Pasākumu organizē Talsu Komersantu klubs sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību un uzņēmējdarbības atbalstītājiem Talsu novadā. Pieteikšanās līdz 28. septembrim.

1 2 3 no 16