Ziņas

Uzņēmējdarbība
20. oktobris 2020

No nākamā gada paredzētas izmaiņas pašnodarbinātām personām

2021. gada valsts budžetu pavadošo likumprojektu paketē ir iekļauti vairāki likumprojekti, kas paredz izmaiņas pašnodarbinātām personām. Tās paredz grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”, grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) likumā un grozījumi likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”.

Uzņēmējdarbība
17. oktobris 2020

Talsu novada uzņēmumi prezentē savu veikumu izstādē Ventspilī

Jau otro gadu Ventspils Olimpiskā centrs pulcēja interesentus Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kura ietvaros notika uzņēmēju izstāde un forums par tēmu “Digitalizācija: biznesa vides transformācija”. Talsu novadu pārstāvēja četri uzņēmumi.

Uzņēmējdarbība
2. oktobris 2020

Piesaki pretendentus konkursam “Talsu novada uzņēmēju Gada balva”

Iepriekšējā gadā Talsu novadā tika uzsākta jauna tradīcija – iedibināts konkurss “Talsu novada pašvaldības uzņēmēju Gada balva”. Arī šogad ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdz 31. oktobrim izvirzīt viņaprāt piemērotākos pretendentus deviņās nominācijās

Uzņēmējdarbība
16. septembris 2020

Piesakies LIAA Talsu biznesa inkubatora pirmsinkubācijas programmā

Ja tev ir biznesa ideja, bet pietrūkst zināšanu, drosmes vai apņemšanās to īstenot, piesakies LIAA Talsu biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas programmā.

Uzņēmējdarbība
27. augusts 2020

Aicina pieteikties sociālās uzņēmējdarbības ideju un projektu konkursam

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā izsludina pieteikšanos sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursam “Tam labam būs augt” ar iespēju saņemt 1200 eiro finansējumu.

Uzņēmējdarbība
14. augusts 2020

LIAA Talsu biznesa inkubatorā uzņem jaunus dalībniekus

No 1. – 20.septembrim uzņēmumi, kas nav vecāki par 3 gadiem, var iesniegt pieteikumus dalībai LIAA inkubācijas programmā. Pieteikumu izvērtēšana un inkubācijas līgumu slēgšana notiks oktobrī.

1 2 3 no 9