Ziņas

Uzņēmējdarbība
9. jūnijs 2022

Uzņēmējdarbības atbalsta informatīvā diena Kaltenē

Pasākumu organizē Talsu Komersantu klubs sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību un uzņēmējdarbības atbalstītājiem Talsu novadā. Pieteikšanās līdz 16. jūnijam.

Uzņēmējdarbība
26. maijs 2022

Jaunieši aicināti pieteikties bezmaksas mācību kursam par savas biznesa idejas atrašanu un attīstīšanu

Ikvienam Kurzemes jaunietim vecumā līdz 30 gadiem ir unikāla iespēja bez maksas no 4. līdz 22. jūnijam pieredzējušu lektoru pavadībā apgūt metodes par savas uzņēmējdarbības jomas definēšanu, ideju izstrādi, biznesa projekta vadību, apgūt biznesa vidē un vadībā nepieciešamās prasmes un iegūt kontaktu tīklu savas idejas ieviešanai dzīvē.

Uzņēmējdarbība
24. maijs 2022

Talsos aizvadīts uzņēmēju pieredzes stāstu pasākums „Lūst vai plīst”

Šajā uzņēmēju pieredzes stāstu sērijā ar saviem iedvesmas, pieredzes un spēka stāstiem dalījās divi Talsu novada kokrūpniecības uzņēmumu vadītāji – Andis Araks no SIA „Krauzers” un Emīls Gulbis, atklājot pavisam svaigu pieredzi uzņēmumā SIA „EG Light”.

Uzņēmējdarbība
12. maijs 2022

Aicina darba devējus pieteikties subsidēto darbavietu izveidei

Izveidojot subsidēto darbavietu NVA reģistrētajam bezdarbniekam, darba devējs saņem dotāciju nodarbinātā bezdarbnieka un darba vadītāja atalgojumam.

Uzņēmējdarbība
6. maijs 2022

Apbalvo konkursa „Talsu novada uzņēmēju Gada balva” uzvarētājus

Šogad Talsu novada uzņēmēju Gada balvai desmit nominācijās bija izvirzīti 45 pretendenti. Tie ik dienu ir vairāki desmiti lēmumu, kas pieņemti, ļaujot uzsākt ko jaunu vai nostiprināt jau esošo.

Uzņēmējdarbība
2. maijs 2022

Šopavasar LIAA Kuldīgas biznesa inkubatorā uzņemti jauni dalībnieki

Jaunuzņemtie Talsu un Kuldīgas novadu uzņēmumi pārstāv pārtikas un kokapstrādes nozares, un pievienojas tiem 35 inkubācijas uzņēmumiem, kuri jau saņem inkubatora atbalstu. Pirmsinkubācijā ir uzņemti 17 biznesa ideju autori divās pirmsinkubācijas grupās: septiņi no Talsu novada un desmit no Kuldīgas novada.

1 2 3 no 20