Ziņas

Novadā
23. novembris 2020

Iespēja veselīgu un inovatīvu pārtikas produktu ražotājiem

Domājot par motivējošu atbalstu nozarei laikā, kad tikpat kā apturēts ierasti steidzīgais darba ritms, GEMOSS ir izsludinājis grantu konkursu veselīgu, inovatīvu pārtikas produktu izstrādei, ražošanai un attīstībai.

Uzņēmējdarbība
29. oktobris 2020

Atbalsta deviņus novada uzņēmējus

Talsu novada pašvaldība jau vairākus gadus rīko projektu konkursu “Dari Talsu novadam”, kur interesentiem ir iespējams piesaistīt līdzfinansējumu uzņēmējdarbības attīstībai. Šajā gadā saņemts rekordliels pieteikumu skaits – iesniegti 17 projektu pieteikumi.

Uzņēmējdarbība
27. oktobris 2020

Informācija uzņēmējiem par e-saziņu ar valsts iestādēm

Vides aizsardzības un reģionālās attīstītības ministrija aicina uzņēmējus, biedrības un nodibinājumus izmantot iespēju ar valsti sazināties digitāli un atgādina, ka no 2023. gada 1. janvāra e-adreses lietošana juridiskām personām būs obligāta.

Uzņēmējdarbība
27. oktobris 2020

Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai Kurzemes Biznesa klubā

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Talsu novada pašvaldību aicina uzņēmējus piedalīties tiešsaistes LTRK Kurzemes Biznesa kluba pasākumā, kas notiks 4. novembrī GoToMeeting platformā.

Uzņēmējdarbība
26. oktobris 2020

Piesaki pretendentus konkursam “Talsu novada uzņēmēju Gada balva”

Iepriekšējā gadā Talsu novadā tika uzsākta jauna tradīcija – iedibināts konkurss “Talsu novada pašvaldības uzņēmēju Gada balva”. Arī šogad ikviens iedzīvotājs tiek aicināts līdz 31. oktobrim izvirzīt viņaprāt piemērotākos pretendentus deviņās nominācijās

Uzņēmējdarbība
20. oktobris 2020

No nākamā gada paredzētas izmaiņas pašnodarbinātām personām

2021. gada valsts budžetu pavadošo likumprojektu paketē ir iekļauti vairāki likumprojekti, kas paredz izmaiņas pašnodarbinātām personām. Tās paredz grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”, grozījumi Mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) likumā un grozījumi likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”.

1 2 3 no 9