Roja
Izmaiņas klientu apkalpošanā SIA „Rojas DzKU” klientiem

SIA Talsu namsaimnieks” saviem klientiem plašā Talsu novada teritorijā nodrošina pilnvērtīgus daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas pakalpojumus, un tie turpmāk būs pieejami arī Rojas pagasta iedzīvotājiem. Vienlaikus, mājas pārvaldīšanas veida izvēle ir tikai pašu iedzīvotāju rokās, un allaž pastāv iespēja pieņemt lēmumu par alternatīvu apsaimniekošanas formu, piemēram, uzticot to mājas īpašnieku dibinātai biedrībai.

Talsu novada pašvaldības organizētā SIA „Rojas DzKU” reorganizācija paredz, ka no 1. augusta daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošana Rojas pagastā, ja vien mājas īpašnieku vairākums nav lēmis citādi, būs SIA “Talsu namsaimnieks” atbildībā. Tas ienesīs vairākas izmaiņas klientu ikdienā.

Jau ziņots, ka no 1. augusta SIA „Rojas DzKU” klientiem norēķini būs jāveic uz SIA „Talsu ūdens” un SIA „Talsu namsaimnieks” kontiem. Jūlija rēķinus klienti saņems līdz 10. augustam, un pirms apmaksas veikšanas svarīgi pārliecināties, lai tiek izmantota SIA Talsu namsaimnieks” maksājuma informācija.

SIA Rojas DzKU” klientiem, kas nav veikuši maksājumus par iepriekšējiem periodiem, savas saistības pret uzņēmumu jānokārto līdz 30. jūlijam. No 1. augusta apmaksa būs iespējama, izmantojot SIA Talsu namsaimnieks” (namu pārvaldīšana, apsaimniekošana, siltumenerģijas nodrošināšana) vai SIA Talsu ūdens” (ūdenssaimniecības pakalpojumi) norēķinu kontus.

Lai rēķinu apmaksa klientiem būtu maksimāli ērta un atbilstoša katra vajadzībām, SIA Talsu namsaimnieks” nodrošina vairākas maksāšanas iespējas: tos var apmaksāt internetbankā, VAS Latvijas Pasts” pasta nodaļās, tirdzniecības vietu Mego”, Maxima” un Narvesen” kasēs, uzņēmuma tiešsaistes klientu portālā.

Rojas DzKU reorganizācija

Klientu apkalpošana

Uzņēmums klientu apkalpošanu nodrošina ne tikai Talsos (Ezeru laukumā 2), bet arī Rojā (Selgas ielā 8) no pirmdienas līdz piektdienai (pirmdienās no 8.00 līdz 18.00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no 8.00 līdz 17.00 un piektdienās no 8.00 līdz 15.00).

Ar SIA Talsu namsaimnieks” un tā speciālistiem var sazināties arī attālināti, rakstot e-pastā vai zvanot. Pilna kontaktinformācija pieejama www.talsunamsaimnieks.lv. Ja nav zināms, ar kuru no speciālistiem vēlama saziņa, tad ikviens aicināts izmantot e-pastu info@talsunamsaimnieks.lv. Lai risinātu klientu apkalpošanas jautājumus Rojā, jāzvana pa tālruni 63232236. Savukārt uz biroju Talsos var zvanīt pa tālruņiem 63232151 un 20220696.

Avārijas dienests visā SIA Talsu namsaimnieks” darbības teritorijā darba dienās ir sasniedzams pa tālruni 63232151 vai 28315383, bet brīvdienās un nakts laikā – 28363932.

Tiešsaistes apkalpošanas portāls

Arī klientiem no Rojas pagasta būs pieejams SIA Talsu namsaimnieks” klientu apkalpošanas portāls (pieejams, autorizējoties www.talsunamsaimnieks.lv), tas aizstās līdzšinējo Bill.me” risinājumu.

Klientu portāls ir klientiem draudzīga iespēja, kur vienkopus pieejama gan aktuālā informācija par īpašumu, gan var ziņot ūdens patēriņa rādījumus, gan saņemt un apmaksāt rēķinus bez komisijas maksas.

SIA Talsu namsaimnieks” ir uzņēmums ar stabilām tradīcijām, un tas darbojas jau kopš 1972. gada. Tā pamata darbības nozares ir daudzdzīvokļu dzīvojamo māju, nedzīvojamo māju apsaimniekošana un siltumenerģijas ražošana un piegāde.

Nauda. Finanses. Ilustratīvs attēls