Talsu delegācija Alānijā

Šogad Turcijas Republika atzīmēs 100. gadadienu, tādēļ 21. Starptautiskā  kultūras un mākslas tūrisma festivāla tēma bija veltīta tieši šim lielajam notikumam un Turcijas neatkarīgajai valstij. Arī Talsu novada pārstāvji bija devušies uz šo festivālu un sveica mūsu ārvalstu sadarbības partnerus šajos nozīmīgajos svētkos, Alānijas pilsētas mēram dāvinot Dundagas rokdarbnieču austu vilnas paklāju dabas toņos.

Festivālā ik gadu pulcējas dažādu valstu pārstāvji ar savu kultūras un tūrisma piedāvājumu, šogad vienā no festivāla dienām Latvijas teltī lepojāmies ar Talsu novadu, tostarp Valdemārpils puses mājražotājiem: SIA „Lubeco” sukādes, saimniecība „Dainas” produkti, „EVALORA cosmetics” dabīgā kosmētika, Kārļa Ziediņa koka darinājumi, ādas izstrādājumi no StoneHill un Knots For Happiness mezglotās somas. Plašāk par Valdemārpili un šīs pilsētas mājražotāju piedāvājumu ikvienam interesantam pastāstīja Valdemārpils tūrisma centra vadītāja Karīna Leinberga-Lemberga.

Festivāla norisi papildināja Latvijas Vēstniecība organizētā Andra Zēgnera izstāde „Dzintara noslēpumi”, kas atrodas vienā no Alānijas galvenajiem tūrisma objektiem Sarkanajā tornī  (Red Tower).

Talsu novadu šogad Alānijas svētkos pārstāvēja domes priekšsēdētājas vietnieks administratīvajos jautājumos Aldis Pinkens, Dundagas kultūras pils direktore Baiba Dūda, Valdemārpils tūrisma centra vadītāja Karīna Leinberga-Lemberga un Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļu – Dana Vecmane.