Mēnešalga:
1691 eiro (pilna slodze), 1352,80 eiro (nepilna slodze)
Jurisprudence / Tieslietas
Atrašanās vieta:
Kareivju iela 7, Talsi, Talsu nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Talsu novada pašvaldība (reģistrācijas numurs 90009113532)
izsludina atklātu konkursu uz Talsu novada pašvaldības Centrālās pārvaldes
Juridiskā, iepirkumu un kapitālsabiedrību uzraudzības departamenta vecākā jurista amata vietu
(profesijas kods 2611 01)

Pienākumi:

• izstrādāt un saskaņot līgumu un citu dokumentu projektus;
  • sagatavot atbildes uz iesniegtajām sūdzībām, priekšlikumiem un iesniegumiem;
  • sagatavot juridisko pamatojumu lēmumu projektiem;
  • izstrādāt saistošos noteikumus;
  • piedalīties Talsu novada domē izskatāmo lēmumu un saistošo noteikumu tiesiskā pamatojuma pārbaudē, kā arī juridiskā pamatojuma sagatavošanā, domes pastāvīgo komiteju darbības juridiskajā nodrošināšanā;
  • sagatavot ar tiesvedības procedūru saistītos dokumentus;
  • sniegt juridiskas konsultācijas pašvaldības iestāžu, to struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem.

Prasības:

• jurista kvalifikācija;
  • vismaz 2 gadu pieredze jurista, juriskonsulta, jurista palīga vai citā pielīdzināmā amatā (personāla speciālists, iepirkumu speciālists u.tml.) amatā;
  • zināšanas tiesību teorijā, vispārējo tiesību principu pārzināšana, zināšanas un praktiskā pieredze publisko un privāto tiesību principu un normu piemērošanā;
  • pieredze juridisku dokumentu projektu sagatavošanā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • spēja strādāt paaugstināta stresa apstākļos, organizēt savu darbu atbilstoši noteiktajiem termiņiem.

Piedāvājam:

• iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas;
  • iespēju strādāt dinamiskā vidē pašvaldībā;
  • mēnešalgu no 1691 EUR pirms nodokļu nomaksas (līdz 2024. gada 31. decembrim nepilnu darba laiku jeb 32 h nedēļā un mēnešalgu no 1352,8 EUR apmērā) un sociālās garantijas.

Iesniedzamie dokumenti atbilstoši nolikuma prasībām:

• dzīves apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • augstākās izglītības apliecinoša dokumenta atvasinājums.

Pieteikumu ar norādi Juridiskā, iepirkumu un kapitālsabiedrību uzraudzības departamenta vecākā jurista amatam” iesniegt līdz 2024. gada 21. jūlijam (ieskaitot):

• nosūtot uz elektroniskā pasta adresi vakances@talsi.lv;
  • nosūtot pa pastu, norādot adresātu – Administratīvais departaments, Talsu novada pašvaldība, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu novads, LV-3201;
  • slēgtā aploksnē, ievietojot to pie Talsu novada pašvaldības ārdurvīm novietotajā pasta kastē, norādot adresātu Administratīvais departaments, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu novads, LV-3201.

Pa pastu iesūtītam vai personīgi iesniegtam pieteikumam jābūt personīgi parakstītam, savukārt elektroniskā pasta adresē iesūtītam pieteikumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti dalībai konkursa otrajā kārtā.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir Talsu novada pašvaldība, Kareivju iela 7, Talsi, Talsu novads, LV-3201, tālruņa numurs 63232110.

Pretendentiem jāpiesakās līdz