Mēnešalga:
no 1085 līdz 1382 euro
Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe
Atrašanās vieta:
Kareivju iela 7, Talsi, Talsu nov.

Pretendentiem jāpiesakās līdz

Talsu novada bāriņtiesa izsludina konkursu uz vakanto
Talsu novada bāriņtiesas locekļa amatu (1 vakance)
(klasifikācijas kods
3412 06)

Talsu novada bāriņtiesa (turpmāk- TNP) aicina darbā bāriņtiesas locekli.

Prasības pretendentiem (-ēm):

• vismaz akadēmiskais bakalaura grāds vai profesionālais bakalaura grāds un 5. līmeņa profesionālā kvalifikācija vai citu Latvijas izglītības klasifikācijā noteiktajam Eiropas kvalifikācijas ietvar struktūras 6. līmenim atbilstošu kvalifikāciju pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā;
  •  ne mazāk kā triju gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā vai bāriņtiesas priekšsēdētāja, bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka vai bāriņtiesas locekļa amata pienākumu pildīšanā;
  • persona, kura sasniegusi 30 gadu vecumu ( Bāriņtiesu likums 10.panta 2.3 punkts);
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • nevainojama reputācija;
  • teicamas prasmes darbā ar datoru;
  • labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos un stresa situācijās;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:

• kārtot lietas, sagatavot dokumentu projektus atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • pieņemt apmeklētājus un sniegt konsultācijas;
  • pārstāvēt bāriņtiesu valsts un pašvaldību iestādēs, tai skaitā piedalīties tiesas sēdēs;
  • veikt likumā paredzētās notariālās funkcijas;
  • strādāt ar informācijas sistēmām un veikt datu aktualizāciju.

Piedāvājam:

• stabilu atalgojumu (1085 līdz 1382 euro) un sociālās garantijas;
  • iegūt jaunas zināšanas un pieredzi;
  • atsaucīgu kolektīvu.

Iesniedzamie dokumenti:

• Dzīves apraksts (CV);
  • Motivācijas vēstule;
  • Talsu novada bāriņtiesas locekļa amata pretendenta apliecinājums – piekrišana;
  • Prasībām atbilstošas izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikumu, kam jāsatur visi iesniedzamie dokumenti, var iesūtīt pa pastu, norādot adresātu - Talsu novada bāriņtiesa, adrese – Kareivju ielā 7, Talsos, LV-3201 un norādi „Konkursam uz bāriņtiesas locekļa amatu”iesniegt personīgi slēgtā aploksnē, ievietojot tos pie pašvaldības ārdurvīm (Kareivju ielā 7, 2. korp.), novietotajā pastkastē, darba laikā, uz aploksnes norādot Konkursam uz bāriņtiesas locekļa amatu”, vai iesūtīt e-pastā barintiesa@talsi.lv, ar norādi „Konkursam uz bāriņtiesas locekļa amatu” . Motivācijas vēstulei, dzīves aprakstam (CV) un Talsu novada bāriņtiesas locekļa amata pretendenta apliecinājumam – piekrišanai (saskaņā ar Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.panta trešo daļu, iesniedzot tās papīra formātā, jābūt pretendenta pašrocīgi parakstītām, iesniedzot elektroniski, dokumentiem jābūt parakstītiem ar elektronisko parakstu. Dokumentu kopijām jābūt noformētām un apliecinātām normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Pieteikums jāiesniedz vai jānodrošina tā iesūtīšana līdz 2024. gada 24. jūlijam, plkst. 13.00, pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie pieteikumi netiek izvērtēti.

Konkursa komisija sazināsies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti darba intervijai. tālrunis informācijai: 29332732, 29421943

Darbā stāšanās laiks: nekavējoties.

Darba amata apraksts: normālais darba laiks

Mēnešalga pārbaudes laikā: no 1085 līdz 1382 euro (pirms nodokļu nomaksas), atbilstoši Ministru kabineta 2022. gada 21. jūnija noteikumu Nr. 361 „Noteikumi par valsts institūciju amatpersonu un darbinieku darba samaksu un tās noteikšanas kārtību, kā arī par profesijām un specifiskajām jomām, kurām piemērojams tirgus koeficients” 10.1. apakšpunktam un Talsu novada pašvaldības 2023. gada 28. septembra iekšējiem noteikumiem Nr. 6 „Pašvaldības administrācijas amatpersonu (darbinieku) atlīdzības noteikumi”.

Pretendentiem jāpiesakās līdz