Ziņas

Sports
15. jūnijs 2022

Noslēdzies Talsu novada kauss spiningošanā 2022

Pēc septiņu stundu spiningošanas uzvaru ieguva Talsu komanda „ANDRONS” (K. Kantors/A. Dolganovs), aiz viņiem otrā vieta arī komandai no Talsiem – „DEDZIŅI” (R. Kieperszo/M. Grīnblats) un trešā vieta komandai no Rojas – „OPTIMISTI” (D. Kolāts/A. Osis). Kopā sacensībās piedalījās 27 komandas no Talsiem, Rojas, Valdemārpils, Engures, Kaltenes, Spāres, Kuldīgas, Ventspils, Tukuma, Saldus, Pūres un Rīgas.

Valdemārpils
7. jūnijs 2022

Agate Everita Betnere no Valdemārpils mazpulka saņem goda nomināciju „Augsim Latvijai”

Goda nominācija ir apliecinājums mazpulcēna nozīmīgajam ieguldījumam savā, kopienas un organizācijas izaugsmē vismaz piecu gadu garumā. Goda nominācija un sudraba karotīte, kas ir simboliska balva par paveikto, piešķirta Agatei Everitai Betnerei, tā apliecinot meitenes daudzpusīgās aktivitātes mazpulku organizācijā.

Valdemārpils
2. jūnijs 2022

Apstiprināts finansējums trīs projektu īstenošanai Talsos un Valdemārpilī

Šajā gadā Talsu novada pašvaldība saņēmusi finansējumu, lai īstenotu trīs projektus – Talsu Galvenās bibliotēkas stāvlaukuma labiekārtošanai, Valdemārpils vidusskolas sporta laukuma labiekārtošanai un Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru piemiņas vietas izveidošanai Talsu Valsts ģimnāzijas parkā.

Sabiedrības līdzdalība
23. maijs 2022

Talsu novadā īstenos projektus atbalstam priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai

2022. gada aprīlī noslēdzās jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss, kurā piedalījās septiņi pretendenti. 2022. gadā projektus īstenos divas biedrības. Biedrība „Latvijas Mazpulki” īstenos projektu „Visi kopā!”, sadarbības partneris – Valdemārpils vidusskola. Biedrība „A-vision” īstenos projektu „IZAUGSME”, sadarbības partneris – Talsu pamatskola.

Sabiedrības līdzdalība
22. aprīlis 2022

Iespēja piesaistīt finansējumu vēsturisko ēku restaurācijai

Talsu novada pašvaldības līdzfinansējumu var saņemt valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļu „Talsu pilsētas vēsturiskais centrs”, „Sabiles pilsētas vēsturiskais centrs”, „Valdemārpils pilsētas vēsturiskais centrs”, Košraga un Sīkraga ciemu pilsētbūvniecības pieminekļu vēsturisko ēku restaurācijai un konservācijai, kas ir pieejamas sabiedrības apskatei īpašnieka (valdītāja) noteiktajā kārtībā.

Sociālā aizsardzība
14. februāris 2022

Arī šogad ieguldīs vides pieejamības uzlabošanā

Pagājušajā gadā vides pieejamība uzlabota Laidzes, Strazdes, Lībagu, Īves pagastā un Valdemārpilī, ieguldot 6110 eiro. Šajā gadā vides pieejamības aktivitātēm budžetā paredzēti 10 000 eiro.